اجرای پروژه های زیست محیطی، خدمات فنی و مهندسی، سیستم های آب و فاضلاب، ابزار دقیق و اتوماسیون، تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی

خدمات فنی و تعمیرات

این شرکت  با داشتن کادر فنی مجربی که در کمپانیهای سازنده ، آموزش دیده اند قادر به تعمیر و راه اندازی کلیه تجهیزات آزمایشگاهی و  اندازه گیری، آنالایزرها ، سیستم های ابزار دقیق و تجهیزات مرتبط از کلیه کمپانیهای مطرح جهان می باشد. وجود قطعات و مواد شیمیایی مصرفی به میزان قابل توجه در انبار این شرکت، سبب اطمینان خاطر مشتریان گرامی از کارکرد بدون وقفه تجهیرات خواهد بود.

آموزش

برگزاری دوره های آموزشی مختلف فنی و علمی در داخل و خارج از کشور  به عنوان یک تفکر سیستماتیک مد نظر این شرکت بوده تا کمک شایان توجهی به بهبود و ارتقاء دانش فنی مشتریان گرامی خویش نموده باشیم. آموزش کار با دستگاه ها و سیستم های فروخته شده در حدی خواهد بود که کاربران این سیستمها در حد تعمیر به انها مسلط خواهند بود.  نظر به ارتباط بدون واسطه با کمپانیهای سازنده، امکان آموزش خارج از کشور براحتی میسر است.

فروش و خدمات پس از فروش

برنامه ریزی، مدیریت و اجرای پروژه های صنایع مختلف از جمله محیط زیست و صنایع آب و فاضلاب، ارائه خدمات مهندسی و پیمانکاری، تامین کلیه تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های مختلف ، تامین مواد و معرف های آزمایشگاهی ، گارانتی کلیه دستگاه های آزمایشگاهی و ارائه خدمات پس از فروش از قبیل تامین قطعات، معرف ها و استانداردهای لازم، کالیبراسیون ادوات ارائه شده و ... به مدت حداقل 10 سال پس از فروش.

خدمات مشاوره

ارائه خدمات مشاوره در بهبود فرایند های تولید و کنترل  کیفبت در صنایع مختلف مطابق با آخرین دستاوردها و ابداعات در زمینه ابزار دقیق و تجهیزات با بهترین ابزار، ارتقاء و بهبود روش های اندازه گیری و آنالیز آزمایشگاهی،  ارائه خدمات فنی،  مهندسی و مشاوره ای در انتخاب و خرید تجهیزات اندازه گیری و سیستم های اتوماسیون ،  ارائه خدمات مشاوره در زمینه بهترین روشهای نصب سیستم های ابزار دقیق ، سنسورها و تجهیزات اندازه گیری 

  • 4p1p2p3

  • p4p5p6p7

آدرس : تهران، بلوار المپیک، بالاتر از میدان المپیک، پلاک 9 

تلفن تماس : 8-44748401 021            فکس : 44748409 021     موبایل: 09121034461

ایمیل : info@kheradkia.com